5 ознак емоційного насильства
Дуже гарно все по пунктах розклала і розповіла. Читаючи коментарі, навіть уявити не могла, що бувають настільки насильницькі батьки…
До речі, емоційне насильство – значно гірше, ніж фізичне, бо це – вибиває ґрунт з під ніг, призводить до залежності емоційної і часто до руйнації життя..
Самій довелося пережити таке. Мала пункти 1 і 3
  • Degradation: This is when someone puts you down all the time and /or makes jokes at your expense. This can make us second guess our own feelings and experience.
  • Accusing or blaming: nothing is ever their fault They blame any issues they have on everyone else in their life. They are super sensitive to any personal criticism
Була рік у цих стосунках. Коли остаточно перестала спілкуватися з людиною, то відчула таке полегшення, ніби крила виросли. Самооцінка піднялася вище, ніж була до того. Правда ненависть і відчуття, що щось гризе, болить згадувати ще років 2 не відпускала. Але я про це часто говорила з людьми і частково це допомогло мені відпустити. Хоча, гризе ще досі коли згадую. Не маю бажання бачити ту особу, взагалі. І доля мене милує – ми не бачимося, хоч і живемо 15 хв один від одного.
Згодом, трохи вивчаючи психологію я зрозуміла, що ця людина – глибоко нещаслива, що він не знає що таке Любов, ніколи не відчував і не бачив прикладу батьків, чи баби з дідом. У них все сімейство у таких стосунках..
Через це у світі є війни… Люди не вміють любити, бо їх не любили і хочуть заповнити цю порожнечу якось, самоствердитися за рахунок інших..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *