My previous post on this topic was accused of being naive. Hippies were also accused of that  as well as lots of other dreamers who eventually got what they believed in. So I continue writing on this topic because I truly believe that Peace cannot be won in the war. This is what my intuition  says and I believe it more than what others have to say.

Here below I have translated into Ukrainian some pieces of post of the same dreamer (and of course link to it). Later I will provide historical facts when peaceful resistance did win.

The Only Way to Peace Is Love: Why War Won’t End the Conflict 

Попередній мій пост на цю тематику звинуватили у наївності. Хіппі теж звинувачували у цьому, як і багатьох інших мрійників, яким вдалося отримати те, у що вірили. Тому, я продовжу писати на цю тему тому, що свято вірю у те що війною Мир не здобувається, незважаючи на те, що мені говорять. Так мені говорить інтуїція, а я їй вірю більше ніж тому, що мені кажуть люди.

Зараз пропоную перекладені уривки з посту такого ж мрійника. А пізніше наведу історичні приклади коли Мирний опір таки перемагав

Єдиний шлях до Миру – Любов: Чому виграна війна не припинить конфлікт

Я зазвичай не дивлюся новини.Не тому, що я неосвічена, я тому, що я – небайдужа. … Я знаю, що надважливі події у світі знайдуть свій шлях до моїх вух

Мир проростає тільки з Любові. А Любов не вбиває. Любов не знає кордонів. Любов, навіть, не захищається. Любов тільки любить. Любов Є”

Ворог не живе в іншій країні, чи в іншому тілі. Ворог живе у нас самих. Ворог це – страх. Страх розділяє. Страх диктує. Страх паралізує. Страх вбиє. Нам треба не війну. Нам навіть не треба революції. Нам треба еволюцію.

Мир це не є щось, про що можна підписати угоду. Мир не може бути  організованим світовими лідерами. … Мир це – щось, що повинно проснутися у кожній живій істоті. Мир це – стан. Правду кажучи, Мир – наш природній стан. Все інше було поступово розвинути ілюзією розділеності.

Страх це – суто режим виживання, хтось каже інстинкт виживання. Але ми не прийшли сюди виживати. … Ми прийшли сюди жити … наповну. Все інше – від нашої меншовартості та зневірі у самому житті

Коли нема внутрішнього конфлікту, не буде і зовнішнього конфлікту. … Вибирай свіої думки свідомо, дій свідомо. Вибирай свідомо, коли інші намагаються затягнути тебе у свій світ драми. … Це – найбільший подарунок, що ти можеш зробити для світу. … Світу потрібні люди, що живуть за прикладом. Це і є  справжні, тихі лідери.

Ворог, з яким я стикаюся у кожній битві, це – боротьба з собою. Мій опонент – не більше, ніж моє відображення, тому розбити дзеркало – не допоможе.

http://www.huffingtonpost.com/melanie-sievernich/the-only-way-to-peace-is-love-why-war-wont-end-the-conflict_b_6023190.html

Give Peace a chance!

0 thoughts on “Give Peace a Chance

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *