Привіт всім постійним читачам і випадковим перехожим!

Щось мої пости про екологію не сильно популярні… І я от подумала – може би їх в окремий блоґ, так як і було колись давно? Таким чином надумала, що хочу дізнатися що вам подобається у моєму блозі, щоби може більше такого писати. Я не маю можливості вставити тут форму з опитуванням поки (нарешті) не переїду на свій окремий домен (як збираюся вже десь півроку), тому прийдеться так робити, текстом. Вибачайте за незручності – ведуться ремонтні роботи. Будь ласка, навіть ті, хто зазвичай читає, але ніц не коментує (а знаю – ви маєте що сказати), будь ласка, прокоментуйте. Просто напишіть циферки, ну і кілька слів, якщо вибираєте “ваш варіант”. Наприклад:
1 – 2, 3 а, б, гомосексуальність і релігія, 4, побачити твої селфі;
2 – 2, 4, потік свідомості;
3 – 3, про польоти на Уран і огляд спортивних новин.

Отож, увага – питання:

 1. Чому ви це читаєте? Тобто за чим ви сюди приходите? Тобто які теми вам найцікавіші?
 1. Історії з дороги
 2. Історії з мого життя-буття
 3. Натискання на соціально болючі точки (а – жінка в світі; б – екологія; в – освіта і діти; г – сучасні медіа; ґ – ваш варіант)
 4. Мої віршики
 5. Екологічні поради
 6. Ваш варіант

2. Який формат вам найбільше подобається?

 1. історії
 2. поради
 3. віршики
 4. цитати +1-2 речення моєї думки на цю тему
 5. просто цитати без моєї думки
 6. ваш варіант

3. Про що я тут не пишу, а ви б хотіли щоби писала

 1. Поради щодо подорожей
 2. Як я живу згідно екологічних принципів, еко історії
 3. інтернет безпека та сучасні медіа (І таким цікавлюсь, просто ще трохи невпевнено почуваюсь у цій темі. Крім того люди думають, що я параноїчка чи фігньою страдаю, коли намагаюся розказати про інтернет безпеку)
 4. Хто я така і звідки то всьо знаю, чим взагалі займаюсь по-жизні (одним словом автобіографія)
 5. Огляд фільмів, аніме (їх я споживаю дуже багато) і книжок (цих хотілося би більше), які зачепили.
 6. мій процес психотерапії (уф… якщо справді цікаво знати, то одним словом – боляче, а трьома – щоразу ніби рожаю)
 7. ваш варіант (це, звісно, не означає, що я кину все зараз і почну досліджувати можливість польотів на Сатурн)

П.С. Бачу, що воно і справді не сильно зручно, але буду страшно вдячна, якщо потерпите і прокоментуєте

7 thoughts on “Опитування

 1. Свій вибір я напишу трохи згодом (треба подумати). Але хочу підказати, що можливо не обов’язково переїздити на власний домен. Я не знаю, чи тут є можливість форм опитування, але коли я був на блогері (подібне до вордпресу) там такі були.
  Щодо читачів, то в себе теж відчуваю певний брак, особливо у порівнянні з колишніми блогосферами, як то blox.ua, де твої публікації одразу бачили інші блогери і було чимало інших способів бути помітним. А тут, на вордпресі, переважна кількість відвідувачів – випадкові. Так, є невелике число підписників і знайомих, але більшість читачів заходять випадково.
  На літнеті (це не зовсім блоги, але своєрідний гібрид соцмережі та літблогів) ведуться цілі дискусії, як просувати себе. Найбільш спритні хваляться, що за місяць після реєстрації здобувають сотні й тисячі прихильників. І секрет їхнього успіху, власне, й не те щоб секрет. Сам матеріал – лише один з трьох складників. Інші два – регулярні оновлення і постійна розкрутка в соцмережах. Питання тільки в тому, чи справді це те, чого хочеться?

  1. Цікаво що ти розказав… я навіть не здогадувалася, що на інших блогосферах є більше можливостей бути поміченими… у мене така ж сама ситуація з читачами.. а ще як твльки публікую щось англійською, то з’являються і підписники лєві, які сподіваються, що я на них підпишуся тільки тому, що вони підписалися на мене, хоча я бачу, що їм абсолютно пофіг що я там пишу, душу виливаю.
   В соцмережах я себе просувати точно не збираюся (єдине що на телеграмі канал створила, куди закидую лінки на пости, але то не зовсім соцмережа). А чому ж ти переїхав сюди, якщо там більша видимість?

   А на рахунок опитувань, я намагалася зробити його, але для цього треба plugin вставляти, а вони у безкоштовній версії не положені. Я хочу переїхати на wp.org, бо там є більше можливостей і воно безкоштовне. Крім того, з точки зору SEO, теж значно краще мати свій власний сайт

 2. Ось мої відповіді на опитування:
  1. Цікавлять усі перелічені теми – тому й заходжу, щойно з’являється щось новеньке ?
  2. Подобається формат перших трьох пунктів. Просто я прохолодно ставлюся до цитат, але то суб’єктивне.
  3. Найбільше цікавлять перші чотири пункти. Також мене заінтригував 6-й

  1. Дякую за відгук! Прийму до уваги твої побажання. На рахунок останнього – мій останній вірш і пост про час стосуються психотерапії. Більш відверто писати, складно, дуже інтимне все-таки, але спробувати можна. Думаю, це було би цікаво.. маю аудіо записи майже всіх сесій і пишу про це все в щоденнику, тому щось можна спробувати зліпити… Тільки би знайти час на все що робити…
   Якраз говорила з ученицею на тему роботи. У неї звичайна офісна робота і єдине хобі – читати книги, ну від недавна і подорожувати. А у мене мої інтереси часто і є моєю роботою, зазвичай. І їх дофіга – письменництво, щоденник, еко-активізм, психологія, графічний дизайн, інтернет безпека, інколи хочеться щось своїми руками з паперу зліпити (недавно пошила гаманець не з паперу, правда, а з торби для покупок типу lidl) і щось помалювати, якби був час то і акторством займалась би, а якби в стрию щось добре було і я мала більше грошей, то і на психолога би вчилась професійно… Багато, одним словом… Добре хоч в математиці та інших точних науках я нуляча 🙂

  2. Дякую за відгук! Прийму до уваги твої побажання. На рахунок останнього – мій останній вірш і пост про час стосуються психотерапії. Більш відверто писати, складно, дуже інтимне все-таки, але спробувати можна. Думаю, це було би цікаво.. маю аудіо записи майже всіх сесій і пишу про це все в щоденнику, тому щось можна спробувати зліпити… Тільки би знайти час на все що робити…

   Якраз говорила в понеділок з ученицею на тему роботи. У неї звичайна офісна робота і єдине хобі – читати книги, ну від недавна і подорожувати. А у мене мої інтереси часто і є моєю роботою, зазвичай. І їх дофіга – письменництво, щоденник, еко-активізм, психологія, графічний дизайн, інтернет безпека, інколи хочеться щось своїми руками з паперу зліпити (недавно пошила гаманець не з паперу, правда, а з торби для покупок типу lidl) і щось помалювати, якби був час то і акторством займалась би, а якби в стрию щось добре було і я мала більше грошей, то і на психолога би вчилась професійно… Багато, одним словом… Добре хоч в математиці та інших точних науках я нуляча 🙂

   А щодо цитат, то я кілька раз постила їх. То дещо з книг яеі мене вразили.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *