Не стримаюся і я вставлю свої 5 копійок на цю тему, бо курвить вже дуже ця тема.

Я живу у Львівській області у містечку Стрий, який є районним центром. Нас тут налічується від сили 60.000 душ. Намагаюся організувати зустріч з підлітками в бібліотеці, щоби поговорити на тему екології, трохи просвітити маси. Також хочу зібрати потенційних учасників свого майбутнього еко клубу. Дзвонить мені бібліотерка каже, що вчителі відмовляються приводити дітей на масовий захід (10-12 дітей – дуже велика маса народу з класу 30+ чоловік, зі школи 1000+ душ) через корона вірус. Серйозно, люди?! Та у нас більше шансів загинути в автокатастрофі чи захворіти на рак, ніж заразитися корона вірусом у Стрию! Обласні центри – ще куди не йшло, але там ще більше шансів потрапити в автокатастрофу чи захворіти на якусь іншу страшну болячку. А ще більше імовірність постраждати під завалами новобудови (у Стрию одна вже дала тріщину. Компанія каже, що то “осадки” і то в нормі. Які ще “осадки”?! Не на болоті ж стоїть будинок.) Чи від вибуху побутового газу як от в Дрогобичі (поблизу Стрия).

Ось трохи статистики про ДТП:

реальна статистика порівняно з офіційною, поліцейською

8 закарпатських заробітчан загинуло в ДТП в Росії

В аваріях на дорогах Волині протягом 2019 року загинуло 124 людини.

на Рівненщині за 2019 рік зареєстрували 2085 ДТП, в яких 109 осіб загинули.

За 2019 році унаслідок ДТП загинули 3 454 людини, з них 164 дитини

в Тернопільській області за перші чотири місяці 2019 року зареєстрували 667 ДТП,

у Маріуполі маршртука в’їхала в зупинку з людьми

У Херсонській області внаслідок зіткнення пасажирського автобуса та легкового автомобіля загинули четверо людей (згодом четверта померла в лікарні)

За січень 2020 року в Україні сталася 11 тисяч 836 ДТП. У результаті цих аварій загинуло понад 200 людей

Вгадайте яка найбільш поширена причина ДТП. Ні, не втарата свідомості через корона вірус. Швидше втрата свідомості через алкоголь. Тобто, основною причиною ДТП є алкогольне сп’яніння.

А тепер уявіть, що в світі, навіть у “розвинених” країнах статистика не сильно відрізняється.

США 40% причин – алкоголь, 6 млн чол. в середньому гине щороку.

Німеччина 3275 людей загинуло за 2018 рік.

А що нам каже статистика про корона вірус?

Кількість випадків зараження коронавірусом у світі наближається до 1,4 тис.

Кількість заражених (не померлих) в усьому світі! Порівняйте 3275 в одній Німеччині і 1000 в цілому світі (припустимо 400 вилікувались). Я спершу не повірила думала може там нулі забули дописати. Таки щось забули, а може мали на увазі світ, крім Китаю і Кореї… А може ТСН “накрутили” цифри?.. Але це вже не мені розбиратись.

Але подивіться на решту світу – крім перших двох країн, померлих від цієї зарази одиниці. А скільки ж за цей час померло в ДТП? То може нам слід боротися з алкоголізмом не з корона вірусом?

Тобто я не маю на увазі, що треба взагалі забити на цей вірус і не оберігатися. Оберігатися треба так, як завжди у зимовий період – зміцнювати імунітет. Тобто рухатись на свіжому повітрі і їсти овочі-фрукти, особливо багаті на вітамін С. Я маю на увазі, що не треба панікувати і влаштовувати карантин тому, що на цілу країну захворіла 1 людина, яку вже вилікували.

Крім того, невже не очевидно, що це дуже гарний політичний хід? Ну, ок, може політики не навмисно це зробили, але точно підливають масла у вогонь. Це ж просто чудова нагода “під шумок” просувати всякі “гадості” – законопроекти чи укази, які при тверезому мисленні народ би не пропустив. Це ж просто капець як класно відвертає увагу мас від важливих речей.

П. С. Мене дуже розвеселило, що продажі пива Corona суттєво зросли. Beeriously – Пивйозно?

Шануйтеся і не зловживайте алкоголем. Peace & Love! 😉

2 thoughts on “Корона вірус і алкогольний вірус

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *