Колись вела блоґ “Життя без одноразового пластику”. Тепер, через кілька років, переглянула його на наявність цінних постів і вирішила, що таки вони є і буду їх час від часу закидувати сюди. Мені подобається мій стиль там – трохи іронічний, щоправда, більш сире там все, я не так вичитивула як тепер. Але тим не менше, читається досить легко, як на мене.

Як вам стиль моєї писанини 5 років тому? Тільки чесно!

У цьому пості – поїздка на Грибовицьке сміттєзвалище (те сумозвісне, що горіло і де під лавиною сміття загинуло 4 людей), розмови про сміттєпереробний завод, АВЕ Львів (сміттєперевізна компанія) та мої висновки і факти про сміття у Львові.

Досі пам’ятаю цю еко-екскурсію. Вона відіграла значну роль у розвитку моєї еко-свідомості і суттєво доповнила мою освіту тоді я краще зрозуміла куди дівається наше сміття і що з ним можна робити.

На заводі переробки люмінесцентних ламп. Я у чорній курточці з шарфом

https://youtube.com/watch?v=Yh4vIYcdgNM%3Fversion%3D3%26rel%3D1%26fs%3D1%26autohide%3D2%26showsearch%3D0%26showinfo%3D1%26iv_load_policy%3D1%26wmode%3Dtransparent

Зараз більшість в 1 голос кричить “треба сміттєпереробний завод! Треба нову владу! То все вина Садового! Треба закрити Грибовичі!” Але меншіть попискує тихенько “Люди, сміття не треба продукувати так багато і його треба сортувати!” Я, як і зазвичай, на стороні меншості. (така вже моя доля). У цьому пості детальніше розповім що до чого зі сміттям […]

більше у Еко-екскурсія і сміттєпереробний завод — Life without Single-use Plastic

5 thoughts on “Еко-екскурсія і сміттєпереробний завод

 1. The YouTube video doesn’t play.

  *___* *Forget “being yourself” — just be* notmadyet.com/follow

  On Mon, Mar 16, 2020 at 9:27 AM Вітер свіжістю несе… wrote:

  > nastasi posted: “Колись вела блоґ “Життя без одноразового пластику”. > Тепер, через кілька років, переглянула його на наявність цінних постів і > вирішила, що таки вони є і буду їх час від часу закидувати сюди. Мені > подобається мій стиль там – трохи іронічний, щоправда, більш” >

  1. it played just about a week ago.. The video is sth about life of a plastic bag.. I hop it’ll be back but I’m gonna look for an alternative

 2. Привіт! Дякую за таку пізнавальну екскурсію! Я в подібних участі не брав, але під час одного з пішохідних походів ми несподівано проходили за кілька кілометрів від Підгорецького полігону, то бачили масштаби таких звалищ, де екскаватори здаються іграшковими мініатюрами.
  До речі, дарма ти хвилюєшся за стиль того блогу. Він мені сподобався і, я думаю, це добре, коли ти маєш подібні майданчики для самовираження. Я про той блог не знав, але був би радий, якщо ти продовжиш його писати і я хотів би підписатися, тільки-от не знайшов кнопки. Зате знайшов милих черепашок і черв’ячка-рятівничка)

  1. Дякую! Я перестала його вести, бо виіршила не розпорошуватися на 2 блоґи і все в 1 закинути (що я по-суті і роблю), хоча тема там дуже і дуже в тему і мила і тому шкода його видаляти. Хоча, з іншої сторони, я таки задумуюсь – може би то еко-блоґ вести окремо як і колись?

   1. Насправді це справа смаку. Комусь подобається вміщувати все в одному блозі, а я, наприклад, веду чотири окремі тематичні. І це не розпорошування, а навпаки, організаційно допомагає писати частіше – намагаюся на кожному робити принаймні 1 замітку на місяць і виходить сумарно 4. А якби блог був 1, то мабуть би лінився писати так часто)
    У будь-якому разі, рішення залежить від тебе. Але що точно робити не треба, це видаляти той блог. Він же не просить їсти, а для якогось читача це може бути цінна знахідка, адже тема дуже актуальна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *