2485835

І все-таки, цікаво, що репост про гомосексуальність провокує більше коментів, ніж мій пост про життя без пластику, про вегетеріанство, про вирубку лісів, про чесну торгівлю, про ГІ Врятуй Сквер Святого Юра (деревам по кілька сотень років, а люди, яким за 55 після служби божої (не знаю хто кому там служить) говорили “та шо ви паритеся! за 20 років виростуть нові!”).

Зрештою пости In Lime – English speaking тусівки/hangouts, де ми рекомендуємо хороші книги і фільми, розказуємо про світ, про англійську! А на самих вечірках показуємо людям, що можна класно тусити і дуріти як діти без краплини алкоголю чи наркоти!

Чому людей так хвилює хто з ким спить??? Гріх, кажете? Так, а вам що до того? Їм же в пеклі горіти, не вам. Гріх – це насильство, гріх – ненависть,  недбале ставлення до природи, її нищення це – гріх, якщо ви вже мислите у таких категоріях. А любов не може бути гріхом. Крім того, а що як вони не сплять? Що як у них гомосексуальні, але чисто платонічні стосунки? Ви думали над цим?

Але не варто про це думати, взагалі. Не думаю, що вам насправді дуже хочеться, щоби люди собі уявляли всі подробиці ваших гетеросексуальних стосунків. Але ви, тим не менше постите фотки як ви тільки проснулися, як ви цілуєте своїх партнерів, розказуєте усім своїм 1000 “друзям” (хоча їм байдуже, по-великому рахунку, але це – вже зовсім інша тема), як ви їх любите, а вдома частенько буває готові вбити і все частіше задаєтеся питанням чому ви одружилися взагалі??

Просто навчіться приймати світ таким, який він є, у всьому його розмаїтті! Для цього спілкуйтеся частіше з людьми з різних культур, катйтеся по світу (і не треба відмазок типу “нема часу/грошей, діти/робота”). Але, якщо вам вже так страшно впадло кататися по світу і ви раптом не маєте зеленого поняття де взяти тих представників інших культур (що дуже дивно для користувача фб. на крайняк завжди є турки і араби, які вічно просяться у друзі без розбору), то дивіться Discovery і TED, читайте National Geographic etc.

Тільки ЛЮБІТЬ БЛИЖНЬОГО!

П.С. Ось підбірка коротеньких відео лекцій про основні релігії світу, яку я готувала для заняття англійською з ученицею віку моєї мами.

why are there so many religions? – чому є так багато релігій
Do Religions Really Cause Violence? науковий погляд на цю тему
Misconceptions about Religions доволі швидко говорить, але є саби, на щастя
The five major world religions від TED-Ed. складний текст, бо релігійна термінологія і мова нерозмовна, але теж є субтитри.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *