Strava мені сьогодні запропонувала долучитися до крутезної акції за протидію кліматичній кризі, яка триває з 16.08 по 31.08.

Долучайтеся до #ГонкаРадиЧеловечества  #TheHumanRace #ЛюдськіПерегони* – глобальний виклик за кліматичні дії на знак солідарності з людьми, які цього найбільше потребують.

Жителі вразливих спільнот, у т.ч. українці, уже позбавляються будинків, засобів до існування і навіть життів.
У листопаді цього року світові лідери зустрінуться на Саміті ООН з питань клімату (26ій конференції, т.зв. СОР26), щоб прискорити заходи по боротьбі зі зміною клімату. Тому у Всесвітній день гуманітарної допомоги, 19.08 і до кінця місяця, ми об’єднуємося у глобальну акцію солідарності для боротьби з кліматичними змінами.

– Бери участь в забігу, гонці, запливі, поході або іншому змаганні в #ГонкаРадиЧеловечества #TheHumanRace #ЛюдськіПерегони* – глобальний виклик за кліматичні дії на знак солідарності з у додатку Strava. Зареєструй 100 хвилин активності з 16 по 31 серпня.

– Додай на сайті своє ім’я в перелік учасників #ГонкаРадиЧеловечества #TheHumanRace #ЛюдськіПерегони
Кожна хвилина гонки допоможе донести наші вимоги по боротьбі зі зміною клімату світовим лідерам на СОР26

— Дізнайся на сайті Всесвітнього дня гуманітарної допомоги що ще можна зробити. Наприклад скачати додаток ООН, який підкаже які індивідуальні дії ми можемо зробити для протистояння кліматичній кризі.

У відео, нарешті, показали слов’янську бабцю! Зазвичай на фото/відео подібних кампаній показують тільки чорношкірих та азіатів.

*я сама переклала хештеґ на українську, мо’ десь гуляє інший варіант, дайте знати.

П.С. До речі, ось мій акаунт на страві і на комуті – додавайтеся у друзі (чи як воно там називається). Там можете побачити мій маршрут від Кам’янця-Подільського (я тільки тоді зареєструвалася на цих сервісах)

П.П.С. Назва також є грою слів, на що натякає головне зображення у відео – з англ. Race означає “перегони” і “раса”

Підпишись на розсилку, щоби отримувати сповіщення про нові пости
Sign up to receive notifications about new posts

One thought on “#ЛюдськіПерегони

  1. Дякую, дуже цікаво! А чи потрібно додавати усі три теґи, чи можна один на вибір?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *