Давно я не писала. Дуже…Трохи розповім про те як мені карантинується спершу, а потім і саму історію.

На початку карантину я разом з іншими зоозахисниками займалася полюванням на бездомних котів, бо у моєму місті є маніяк, який вже кілька місяців жорстоко  вбиває (не просто труїть, а ріже і катує, а потім безкровні тіла викидає у місцях, де їх можуть знайти) бездомних тварин, переважно котів. Потім мені це заняття набридло – складно їх ловити і я вирішила зайнятися пошуком добре оплачуваної роботи (майже все, що пов’язано з англійською та маркетингом)  та учнів (якщо раптом хто не в курсі – я вчу англійську вже років 10). На початку цього тижня у мене була паніка і відчай щодо кількості моїх доходів, яка все ніяк не зростає, а радше знижується… Але, на щастя, мені тут фінансово дуже допомогла мама,  і морально Міка та моя терапевтка, за що я їм дуже вдячна. Говорячи про заробляння, я напишу на днях окремий пост про те, як ви можете мені допомогти, якщ омаєте бажання, і що я можу для вас зробити.

Ще, ми з Мікою півроку жили окремо – він в Одесі, я в Стрию (Львівська обл.) і першого квітня він приїхав до мене, щоб карантинувати разом. З перемінним успіхом, але таки нам вдається жити доволі мирно і злагоджено, більше, ніж раніше. Його паніка і моє неприйняття ситуації стихли. Благо, під домомом багато дерев і туди навіть тягне wifi домашній, то я часто під туями з ноутом на сонечку гріюся.

Найбільше мені бракує базару – я вже так звикла і навіть не усвідомлювала на скільки люблю купувати домашні продукти, особливо молочні продукти мені капець як важливо купувати в селян. Але ми знайшли вихід – до найближчого села 15 хв велосипедом.

Ось так проходить мій карантин.  А як щодо вас? Чим займаєтесь цілим днями?


От як пояснити сусіду, що розпалювати відкрите вогнище за 1 метр від купи сухих гілок дуже небезпечно?

Мої аргументи, що 1 іскра може підпалити всю ту купу, а потім і весь парк, який знаходиться за бетонною стіною від нашого подвір’я, я маю право і можу викликати поліцію на нього не діють. Так само і факт, що Чорнобиль горить вже місяць, згоріла Долина Нарцисів і долина червонокнижних тюльпанів, бо сильна посуха,  і якщо раніше обходилось і все було добре, то зараз може і не обійдеться, навіть вода і пісок поруч можуть не допомогти.

От які мають бути мої аргументи проти його аргументів, що він тут живе вже років 10, а я всього лиш півроку? Він же просто хоче з сім’єю курочку засмажити на день народження, і взагалі, він тут вже третій раз цього тижня палить, а інші люди палили ще ближче до парку. І якщо я так хочу, то можу викликати поліцію, ось мені його номер квартири.

Зрештою, переконати мені його не вдалося, звісно. Вогнище було висотою десь півтора метра у певний момент. Але вже за години три, на місці вогнища був попіл і тепла цегла навколо. Все обійшлось цього разу, на щастя.

Але палає не тільки Україна, Росія, зокрема тайга теж горить, вже давніше були новини, що Амазонія горіла. А як шукала статті про пожежі в Бразилії, дізналася, що і Португальські ліси горіли, і Канари були у вогні минулого літа, навіть Арктичні ліси палали і підозрюю, що будуть палати знову… У мене це все викликає сильну тривогу за майбутнє нашої планети і долю тварин у тих лісах. На жаль, останнім часом все менше і менше екологічних новин є втішними… Клімат змінився і продовжує мінятися, а можновладці майже нічого з цим роблять…


Дякую, що дочитали! Пишіть у коментах свої думки, бо я серйозно не знаю що робити у таких ситуаціях – коли знайомі роблять щось протизаконне і шкідливе.

І щодо тривоги, на випадок якщо раптом хтось не знає – у соцмережах є авторизовані МОЗ групи психологічної підтримки ось телеграм канал (має бути в інших соцмережах і месенджерах) і соціальний проект Zanovo – там добрі поради постять і відповідають на питання. Головне їх слухати.

А на останок – трохи посміятися. Поки шукала посилання на інфу про пожежі, натрапила на статтю як закарпатець бореться з “Групами Смерті” у вк. Давненько так не сміялася! І підбірка “коронних” мемів. Ось кілька моїх улюблених

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *