Привіт дорогі читачі!

Я планую взяти участь у конкурсі для письменників мандрівників. Для цього мені потрібно надіслати їм одну історію. І тут мені треба ваша допомога – проголосуйте будь ласка за 1 з моїх історій про мандри. Для цього достатньо тицьнути зірочку в кінці посту, який сподобався найбільше. Хоча, я буду дуже вдячна, якщо ви ще й прокоментуєте і скажете що саме вам там сподобалося, може навіть якісь моменти, які не дуже сподобалися, чи є трохи незрозумілими. Коротше, гляньте критичним оком.

Як на мене, мої найкращі дописи з’явилися після прибуття в Бразилію, бо я доклала найбільше зусиль для їх написання. А най-найкраща історія – “Заблоковані, на мою думку, отримала найменше уваги. Але ви судіть. До речі, там я трохи заплуталася з розділовими знаками у діалогах, тому якщо серед вас є знавці української пунктуації, то признавайтеся і коментуйте.

У мене є час десь до 07.03. Дедлайн взагалі 13.03, але мені ще треба її перекласти і може щось переписати.

А знаєте що? Оскільки підписників у мене зовсім трішки, і деякі з них англомовні, то скиньте, будь ласка, хоча би 1-2 друзям-знайомим посилання на мій блоґ чи краще розділ Мандри” і попросіть їх теж почитати і проголосувати. Таким чином, у мене буде більше шансів вибрати об’єктивно найкращу історію і виграти конкурс.

Усім, хто проголосує буде невеличкий подаруночок. Власне, є кілька варіантів – підписана нами листівка з фотографій Міки, куплена листівка з Бразилії чи іншої країни і моє оріґамі. До речі, Міка теж бере участь у конкурсі і йому теж треба допомога з тим, щоби обрати найкращу історію. Тому, загляньте до нього теж, якщо добре читаєте англійською 😉

І на останок – гімн моїх останніх кількох років. Присвячується моїй мамі 🙂

Кажу тобі, мамо, я мандрівниця. Я слідую за сонцем

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *