Це копія посту з сайту ГО “Екодія” – організації, яка об’єднує експертів та активістів навколо ідеї збереження довкілля

У 2018 році екстремальні погодні явища забрали тисячі життів та завдали величезних збитків по всьому світу. Через зміну клімату частішають посухи, приходять неочікувані зливи, а рівень моря підвишується.

Водночас Україна щороку імпортує та спалює мільйони тонн вугілля, газу, нафти, ядерного палива. Це підриває не лише енергетичну, а й кліматичну безпеку.

У твоїх силах це змінити! Звернися до лідерів та членів політичних партій із вимогами відстоювати перехід України на відновлювану енергетику:

  1. Включити до програми своєї політичної партії зобов’язання підняти енергоефективність та забезпечити перехід України на 100% ВДЕ до 2050 року.
  2. Створити законодавчу базу, що дозволить простим українцям по всій країні скористатися перевагами відновлюваної енергії.
  3. Виділяти у державному бюджеті більше коштів на програми підтримки енергоефективності, розвитку ВДЕ, екологічного громадського транспорту.
  4. Відмовитися від планів добудови Хмельницької АЕС та будівництва будь-яких нових потужностей вугільної та атомної енергетики.

Перехід на енергію сонця та вітру – це не лише можливість протидіяти зміні клімату, а й нові перспективи для розвитку економіки та робочі місця в регіонах. Це чисте повітря у містах та відсутність ризиків небезпечних аварій. Це можливості простим українцям бути виробниками та споживачами чистої енергії.

Підпиши звернення – твори енергонезалежну та чисту Україну!

Щоби підписати петицію, перейдіть за посиланням нижче. Там же є і повний текст петиції (в самому низу).
https://ecoaction.org.ua/100re
Я, звісно ж, уже підписала петицію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *