До Міжнародного Дня Землі подивіться цей прекрасний фільм. Кадри у фільмі змушують затамувати подих, сидіти з широко відкритими очима, жадно ковтаючи цю неймовірну красу.

Трейлер англійською тільки, але там же на каналі є повний фільм з російською озвучкою

У першій частині оповідач розказує, а відеооператор показує, яка прекрасна наша планета Земля. Нам показують, як все взаємопов’язано – комахи, тварини, рослини, річки та моря, навіть маленькі ставки мають велике значення. Наша екосистема дуже крихка – якщо забрати лише однин елемент, який здається незначним, можна все зруйнувати.

Друга частина показує, наскільки все занедбано. Як ми, люди, бездумно знищуємо цю красу. Я плакала, переглядаючи цю частину. А моя десятирічна учениця в цей момент злякалася, не могла це бачити.

Але третя частина говорить “ще не все втрачено”, надія є. Висаджують дерева, озеленюють пустелі, будують школи, не тільки заводи.

Та все ж краще, підіть на реальне побачення з планетою, вийдіть на вулицю, помилуйтеся природою. Спробуйте побачити на власні очі як все пов’язано, побачте як все занедбано, а потім знайдіть надію – побачте що вже робиться у вашому місті, що ви особисто можете зробити. А головне – розповідайте іншим цю історію.

Цього тижня я дуже занята еко-активізмом знову. Беру участь у проекті Найбільший Урок у Світі від ЮНІСЕФ. Тема цього року “Протидія Зміні Клімату”. Я спілкуюся з дітьми на цю тему з різних шкіл Львівської області. Детальніше напишу як закінчиться проект. Але коротко скажу, що це дуже крута можливість для мене і для дітей! Я в захваті!

На останок, ось вам красива пісня.

2 thoughts on “День Землі. День нашого Дому

    1. Що саме російською? Фільм? Не я перекладала. Якщо маєш посилання на укр. версію, то кидай

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *