Привіт моїм читачам і читачкам!

Тут така штука – я набираю клієнтів. Як багато хто з вас знає, я навчаю англійську вже років 10. За цей час, я відвідала купу вебінарів і семінарів у пошуках методики, яка мені відгукується. Отримала 2 міжнародні сертифікати: IELTS (7 з 9 балів каже, що я круто знаю англійську, особливо що стосується розмови), TEFL (каже, що я пройшла курс методики викладання і засвоїла матеріал). Я експериментувала, помилялася, пробувала з підручниками і без. І от, на разі, зупининилася на коучингу з елементами методу Пімслера. Тобто, я не просто навчаю, я більше направляю. Ну і, продовжую експериментувати. 🙂

Як це виглядає
На першій зустрічі:

 1. Визначаємо рівень мови
 2. Формулюємо максимально чітку ціль з дедлайном
 3. Говоримо про мотивацію і можливості подолати перешкоди на шляху
 4. Підбираю матеріал, відповідно до вашої цілі та інтересів, який ви опрацьовуєте самостійно як домашку.

  На другій та всіх наступних зустрічах:
 5. Обговорюємо з чим були труднощі, я дивлюся, тобто слухаю, що ви засвоїли з самостійної роботи
 6. Планую наступну домашку

Граматичні правила я не заставляю заучувати – не бачу у цьому змісту. Ми їх підкріплюємо практикою одразу і таким чином, вони засвоюються. Взагалі, теорію ми починаємо по-трохи вивчати коли людина вже може говорити хоч на базовому рівні. Так, говорити можна на будь якому рівні. Я от трішки можу розповісти про себе кількома мовами, досить для подорожей.

З дітьми (до 12-13 років) ми вчимося говорити, будувати діалоги і розповіді за допомогою відяшок. Також співаємо і танцюємо. За потреби, допомагаю зі шкільною домашкою. З підлітками вже вчимося ставити цілі.

Що я можу пообіцяти?
Бути завжди на вашій стороні, тішитися успіхам і дратуватися невиконаній домашці. Хвалити, вболівати, важко зітхати, штовхати до цілі. А щодо конкретних результатів, тут складно пообіцяти щось, бо великою мірою залежить від вас – я ж не можу вкласти знання в голову нікому. Тим не менше, зазвичай мені вдається розкрутити людину на розмову англійською до 5 зустрічей. Ви не будете ідеально говорити, я всього лиш допоможу скласти у розмову пазл з уривків наявних знань і трішки нових, навчу користуватися тим, що вже є. По-суті, так і вчиться людина говорити – використовуючи вже наявний словниковий запас і по-трохи його поповнюючи.

Фото нижче – англомовні клуби, які я організовувала у 2011-2014 рр.

Середня вартість 1 години 300 грн. – залежно від кількості придбаних годин і людей у групі. Працюю переважно онлайн, але якщо ви вакциновані і живете десь у Львові, Стрию чи поблизу, то буду рада фізичним зустрічам.

Якщо ви мої теперішні чи колишні клієнти, то коментуйте – підтвердіть чи заперечте написане вище, або ж додайте що не розповіла. А якщо ви не були і не є моїми клієнтами, то питайте що цікавить у коментах. Ну і, звісно, робіть репости, розповідайте друзям-родичам-знайомим 😉

Мої контакти: +380665925813 [email protected]

4 thoughts on “Англійська Для Великих І Малих

 1. Занималась английским с Настей онлайн. Мне понравилось. Уроки разнообразные, интересные. И ролики приятные она подбирает и задания. Курс идёт в том ключе, который необходим мне, не отвлекаемся на лишнее. Так что, занятиями и учителем я довольна и порекомендую обращаться к ней.

 2. Більше року вчила англійську разом з Настею, мені дуже подобається індивідуальний підхід і акцент саме на розмовній англійській. Обговорювали багато цікавих тем, граматику вчили на конкретних прикладах. У мене зник страх говорити англійською!
  Тому планую продовжити навчання)
  Рекомендую!

  1. Ви мені лестите, дівчата! Але страшно приємно читати таке! 🙂 Чесно кажучи, часто буває невпевненість у тому чи добре я роблю, чи відповідає це потребам людини.

   Люда, я пам’ятаю твій шлях від нашої найпершої зустрічі. Пам’ятаю як Діма тебе шантажував, щоби витягнути на англомовну зустріч. Пам’ятаю як ти доволі швидко навчилася говорити і перестала боятися. Зараз мені би дуже хотілося дізнатися конкретніше чого тобі хочеться більше і чого тобі хочеться менше. Але то вже особисто при зустрічі. Чекаю твого повернення 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *