Далі була відкрита віза і я поїхала на 2 тижні (чеський консул зараза така – дав 1-разову візу при тому, що я раніше мала 2 мультивізи) кататися автостопом по Європам(ах).

Katowice – була втомлена, не роздивилася місто, але мене хостив росіянин, який вважає себе білорусом і, відповідно, говорить виключно білоруською

Praha – Дивний розмовник чесько-укр. і складний звук /рж/. Виставка “Мистецтво давнього Сходу” на 1,5 год, тому не роздивилася місто, але купу туристів побачила. Людиська неймовірні – international dinner party, страшенно милий француз Cyprien (Сіпрієн), купа смачностей з усіх кутків світу – я ледь не пищала від задоволення.

Eberswalde – Містечко під Берліном у мами. Я захворіла трохи і мало бачила, але містечко симпатичне дуже, бо розташоване просто в лісі

Berlin – Трешове місто. Збирала пляшки. Обіймала манекен вдома у коліжанки. Кльово тусили

Halle – Місто під Ляйпціґом. була там рівно 4 роки тому. Купа любові від друзів, яких давно не бачила. Кльово тусили. Накурений клуб, ледь вибралася звідти.

Leipzig – Там теж була, тоді ж. Люди ті ж, що й у Галле. Місця – універститетська бібліотека за архітектурою всередині – копія ЛНУ. Студентська їдалка, де за 2Є кидаєш на тарілку все, що хочеш. Японський дім – місце для японістів-любителів та просто тусовка. Living communities – не те ж саме, що 4 дівчат знімає 2 кімнати, а справді спільнота. Також неочікувана love affair (тут точно без подробиць). Дивна канпка у дорогу – горіхове масло з горішками, варення і між ними лист якоїсь капусти чи салату.

Frankfurt – мила дівчинка-білоруска, тепер наречена друга, якого там відвідувала. Місто не сильно цікаве – банки, дорогі магазини, ріка, сучасна архітектура, і нецікава туса була. Ледь вибралася звідти.

Загалом, Дойчляндія дихає свободою.

WroclawFree Walking Tour, дізналася трохи про історію Польщі та їх знаменитих гномів krasnoludkow. Вони  робили такі масові  протести у радянські часи, що не було вже місця для всіх krasnoludkow у тюрмах. Була там теж 4 роки тому, але тепер побачила зовсім інший ракурс. Всепольський семінар з альтернативної педагогіки, який зібрав немало чоловіків (правда мені було складнувато розуміти і тому не дуже цікаво). Дорогий кінофестиваль, де я тусувалася, але не дивилася кіно, тому нуднувато, але афтепаті цікавіше, звісно.

Polskie Bus – зафондували мені, але буває можна і за 2 злотих з комфортом (у т.ч. вай-файєм) проїхатися кілька год без зупинок у 2-пов. автобусі.

Krakow – чудове місто, я таки закохалася! Майже накурили.  Кефір у банках, як у дитинстві. Річки. Free Walking Tour та історія євреїв. Пряники у формі котиків. Рис з банановою підливкою. Хости чудесні – 4 дівчат і 2 хлопці, які є засинають у ліжку в обіймах одне одного і зранку перед парами одне до одного в ліжку за косячком бігають (але вони просто друзі). В хаті срач, але атмосфера крута (шарите, може, чому я ледь не піддалася на спокусу).  Не хотілося повертатися, тому виїхала під вечір.

Далі добиралася і поїздом, який водій автостопу зафондував. Потім знову через темні двори Жешува, як і 4 роки тому. Після цього до ранку спала у водія в машині під Городком на митниці.

Ех! Хочу ще пригод!

Це було неймовірно і незабутньо!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *