Скільки ненависті у повітрі зараз висить!! Люди, невже ви не розумієте, що це все – дія пропаганди?! Російська мова – не є поганою, це – всього лиш мова – засіб спілкування. Так само і житель Росії не є поганим апріорі. Вони не винні, що народилися і виросли у країні, яка, так склалося історично, зараз воює з нашою.

А люди, по ту сторону кордону навіть, якщо теж вважають нас своїми ворогами, просто жертви пропаганди. Так само як і ми є жертвами. Бідні люди, їх треба жаліти… І тим більше не треба шукати ворогів по цю сторону кордону. Це вигідно кому завгодно, але не нам.

Навіщо шукати те, що нас роз’єднує??? Давайте шукати спільне! Невже ви не розумієте, що нашим президентам на руку ця ненависть?! Як можна бути такими сліпими!? Якщо би ми замість того, щоби шукати розбіжності, об’єдналися, побраталися проти політиків, то війна би припинилася.

Мир – єдиний спосіб виграти війну, дійсно її виграти. З танками та автоматами ніхто ніколи ще не вигравав воєн. Тобто, офіційно, переможцем вважається той, у кого менше втрат. Але якщо є втрати – людські жертви, спалені ліси, безліч мертвих котиків та песиків, та інших тваринок, безліч домівок знищених, безліч дітей без батька покинутих… А ті, що повертаються – вони є інвалідами моральними та фізичними.. Яка тут може бути перемога??

Люди, благаю, перестаньте сваритися, помиріться, складіть зброю!!!

Что может человек
Один, обычный человек
Когда звёзды, политики
Нам говорят: “В борьбе за мир нужна война”.

Что может человек
Смотреть не только на себя
Понять желания, магию
Какие мы, такой мир чего – желать.

Что может человек
Простой, обычный человек
Понять как важен его масштаб
И за него, извечный бой добра и зла.

Что может человек
Один, нормальный человек
Ну что ж, он может лишь сделать шаг
Шаг без войны, а вдруг весь мир поступит так.

Будь ласка, Аллах, Ісус, Будда, Крішна, Макаронний Монстр, Боконон та інші дайте нам мудрості та сили!

0 thoughts on “make love not war

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *