Чому люди такі дурні??
Чому, якщо вони не можуть зробити нічого хорошого вони мусять робити щось погане прикриваючись добрим??
Чому людей, які хочуть щось змінити накраще звинувачують у тому, що ми проплачені москвою, ми сепаратисти, обливають нас гівном?? Чjму? Люди? Чому, коли ми хочемо зберегти невеликий шмат оази посеред міста, на нас нападають?? Чому вони питають нас де ми були коли ставили пам`ятник Бандері?? Де ми були коли у них під хатою рубали дерева? А де ви були люди??? Ми були малі тоді! Я особисто тільки переїхала до Львова і не знала взагалі, що у місті відбувається! А де були ви, що живете у цьому місті вже понад півстоліття??

Чому??? Чому священники кажуть, що ми проплачені?? Чому вони кажуть це своїм прихожанам??
Що нам робити, щоби зберегти це Скверик?? Тут так добре. За цей місяць це місце стало мені таким рідним. Тут такі люди класні тусуються і дітиська тут теж кльовезні. Фото0467Фото0468 Фото0451Фото0459  Така приємна атмосфера! А цей гамак!.. Фото0019 Фото0020Ці незабутні ночі у сквері з філософськими бесідами про Еріха Фрома, “Мистецтво любити”, “Ситуацію людства”, “Втечу від свободи”. Це зачіпало й інші наболілі теми релігії та політики. Ми до ранку заснути не могли. А вранці просиналися від того, що на територію скверу заїжджала важка техніка…      Фото0489   Фото0493 Фото0494  Фото0502  Фото0506  Фото0509  Фото0512

Люди! Почніть думати! Читайте книжки, дивіться європейське кіно, спілкуйтеся з різними людьми. А головне – любіть! Любіть природу, любіть своїх ближніх і не дуже! Любіть себе, у першу чергу! Не вірте священникам та іншим  людям, які кажуть , що любов до себе – егоїзм! Навіть у 10 заповідей Божих  пише “Любіть ближнього як самого себе”. Це тобто, якщо ви не любите себе, то як ви можете любити ближнього?? (Але ця наболіла тема для окремого посту) Саджайте дерева, любіть природу економте природні ресурси!

Підпишись на розсилку, щоби отримувати сповіщення про нові пости

0 thoughts on ““Ситуація Людства” або Чергування у Сквері ч.1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *