Два місяці тому я взяла на перетримку двох дамочок середнього віку Нюшу і Басю. Їх колишня хазяйка, бабулька за 70 р., виїжджала з країни і хотіла вбити. За кілька днів я планую їхати у подорож на все літо і виїжджаю з квартири, але постійних люблячих господарів цим красуням ще досі не знайшла. Тому, якщо я не зможу знайти їм новий хоча би тимчасовий дім, то прийдеться таки їх приспати (на дворі домашні киці не виживуть, все-одно, тільки будуть мучитися довше). А ж вони ще можуть жити довго на радість люблячим господарям! Взагалі, я думаю, що вони можуть стати чудовими компаньйонками для тих, хто їх прийме у своє життя і полюбить, особливо для старших людей, які живуть самі.

Трішки про цих пань:
Нюша ластиться до людей, любить увагу. Єдине що, не любить коли їй чухають спинку. Вміє відстояти свої межі. Дуже любить поїсти, не нехтує і в сестрички з тарілки поїсти, якщо та довго думає. Але власне, її треба суттєво обмежити у споживанні їжі, бо вона трохи грубонька.

Бася – трохи полохлива, але тим, не менше, охоче спить в ліжку зі мною, Мікою і Нюшею. Її шарму майже неможливо протистояти, коли вона просить їсти. Тоді вона стає на задні лапки, а одною передньою легенько торкається ніг майже як людина (якби мала пальці, то смикала би за штанину, так як діти смикають за рукав) і тихенько нявчить, ніби каже “Дай, будь ласка”. У такі моменти я благаю її “Басічка, кіця, проси ще, будь ласочка! Ти так мило просиш, що я аж тану.”


Загалом, ці дівчата доволі самостійні і чемні киці. Вони не стерилізовані, але імовірність, що завігітніють невелика, бо все життя сиділи на протизаплідних таблетках. Не потребують багато уваги і не будуть гадити, якщо, звісно, горошки їхні чисті. До речі, в комплекті з ними ідуть 2 їх горшки, 4 мисочки і щітка для вичісування шерсті, а ще трохи корму і наповнювачу для їх горшків.

Якщо ви не маєте можливості їх прихистити, то закиньте, будь ласка, собі на сторінку у соцмережах цю інфу і попросіть людей поширити. Також вкажіть мій номер телефону 063-51-71-561 та мейл [email protected] і скажіть, що ми знаходимося у м. Стрий Львівської обл. а цих красунь я можу доставити куди попросять у радіусі 100 км. Ми з кіцями будемо вдячні, якщо ви зможете роздрукувати кілька афіш, які зробила для пошуку їм нового дому і причепити їх десь, наприклад на роботі, у зоомагазині чи у ветеринарній поліклініці біля дому, деякі супермаркети мають мають дошки оголошень.

І ще важливо – якщо людина має можливість взяти хоча би одну із дівчат, то це теж буде прекрасно!

Оновлення: киці тепер стерилізовані!

Оновлення2: Киці прилаштовані за допомогою паперового оголошення, фб не допоміг, зрештою

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *