Останнім часом складно додзвонитися до людей, з якими раніше спілкувалася через месенджер чи отримати відповідь на мейл, чи навіть смс.. Таке враження, що люди починають забувати, що є й інші форми комунікації, вони існували значно довше, ніж фейсбук.

Я вже місяців 5 (майже) не користуюся фб, а кілька тижнів тому забула взагалі пароль, тому і на месенджер не можу зайти. Це ускладнює спілкування з деякими людьми, але з деякими іншими, я почала більше говорити по телефону чи. використовувати відео дзвінки. Я здивувалася, що без сайту, без сторінки на фб, батьки все-рівно довіряють мені вчити їх дітей, а діти повертаються знову і знову, навіть після кількох підряд невдалих, доволі нудних і складних занять.

Не користуючись соцмережами, я звільнила купу часу, який я витрачала на прокручування стрічки новин, переглядання сторінок інших (stalking – типу шпигування). А найголовніше – я значно менше думаю про рекламу свого клубу англійської для підлітків і значно більше про зміст.

Хоча, можна сказати, що я поміняла шило на мило, бо частіше почала залипати у ютюбі. Там стііільки цікавих відео! Але от навіщо мені знати всю історію життя дітей хворих на шизофренію та інші генетичні хвороби? Ні, ну, звісно, я цікавлюся психологією, працюю з дітьми, але ж не із вадами розвитку, принаймні не з такими! Навіщо мені бачити ті всі самі реклами всоте? Ну, я клікнула рекламу 1 чи 2 рази, бо думала, що буде цікаво моєму знайомому, але ж це не означає, що я дійсно зацікавилася ним!

Але, нічого, незабаром я переключуся на інший месенджер, який не буде зливати всю інфу про мене всім, хто заплатить і не буде показувати мені осточортілу рекламу. Я також знайду собі інший email hosting та іншу хмарку для зберігання файлів. Переключуся я і на інший search engine.

До речі, ось кілька статей і відео, які допоможуть і вам побачити, що на фейсбуці та ґуґлі світ клином не сходиться.

https://www.networkworld.com/article/2940176/opensource-subnet/kicking-google-out-of-my-life-day-1.html
чувак вирішив кинути ґуґл протягом місяця, а потім ще місяць жити без нього. Тут він розповідає про альтернативи і як йому живеться з ними

https://fossbytes.com/google-alternative-best-search-engine/ тут перелічені альтернативи до пошуковика ґуґл.

Тут дуже гарна стаття, яка не тільки гнобить фб, але й дає купу альтернатив до випробування https://medium.com/s/story/there-is-literally-no-excuse-to-keep-using-facebook-anymore-f76eaa5573fa

https://youtu.be/3E7hkPZ-HTk тут чувак (комп’ютерщик) ніколи не мав акаунту на фб і розказує, як йому живеться без соцмереж. Він навіть книжку про це написав, яка достатньо добре продається

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *