Вже не вперше задумуюся над тим, щоби з*єднати свої 2 блоґи в 1. Хто не в курсах – я ще веду еологічний блоґ. Але тут не про це. А про патріотизм. І сміття.

Перше питання до моїх читачів – хто з вас вважає себе патріотом? (це особливо стосується немешканців Львова та прилеглих сіл) Наступне питання до ваших сусідів-родичів-друзів-знайомих – хто  з них вважає себе патріотом? Ще одне питаннячко – ви/вони вважаєте, що Україна єдина? Якщо ні, то чи хотіли би щоби такою була? А хто вважає себе христаянином/християнкою? І (перед)останнє питання – чи вважаєте ви/вони, що ми повинні допомагати одні одним/ближнім в біді?

Якщо відповідь на останні 2 питання є стверджувальною, то останнє питання – чому тоді ви/вони виступаєте проти того, щоби наше сміття вивозилося на ваші полігони хай навіть у невеликих кількостях? Для тих, хто не шарить про що я – оскільки на Грибовицьке сміттєзвалище вивозити на разі не можна сміття, то наші сміттєперевізники змушені вивозити наше сміття (і сміття наших туристів) в інші міста. Але вже кілька днів вони не можуть цього зробити, бо мешканці за підтримки місцевої влади (чи то влада за підтримки мешканців) не дозволяють це робити і тому у нас переповнені сміттєві баки.Ви/вони шарите, що така ж ситуація могла статися і у вашому місті? Думаєте тільки у Львові є подібні сміттєзвалища? Та ніфіга! Просто ця катастрофа сталася поки що саме у нас. А якби у вас таке сталося? Що би ви робили?

А як же братерська злагода? Чи ми тут вже не брати? Я вмирати і вбивати, то “всігда гатов”, а як щось реальне зробити, то “а чого ми маємо підтримувати садового?” Я ці ідеї не зі стелі взяла і за вуха не притягувала. Це – реальна ситуція. Чернівецькі громадські активісти розповіли мені, що чернівчани пікетували вивіз нашої добової норми до них на сміттєзвалище.

Якщо у вас є краплина здорового глузду, любові до ближнього і т.п., то поділіться нею з тими, у кого її нема. Будь ласка!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *