Поспілкувавшись на цю ж тему з дівчиною, яка мене приймала у Празі, я дійшла висновку, що багато жінок не має нічого проти такого ставлення до себе. Ева теж подорожує автостопом інколи і стикалася з явищем сексизму. Особливо в Туреччині та арабських країнах. На це вона реагує простіше “they’re funny”. Головне дати їм одразу зрозуміти, що ти не проститутка, а просто подорожуєш і не будеш з ними займатися сексом ні за гроші, ні безкоштовно. Тоді ставлення одразу інше.

Ева також розповіла, що в Тегерані за 4 години в автобусі вона отримала як мінімум 5 пропозицій руки та серця. Вони ніяк не могли зрозуміти, що хлопець, з яким вона подорожувала – просто її друг. Як це так – хлопець і дівчина просто друзі, неодружені і не збираються одружуватися? А так, то люди там, звісно ж, дуже гостинні і хороші загалом.

Проте намагатися пояснити їм, що дівчата на дискотеці не проститутки – гибле діло. І ті, і ті будуть спати з чоловіком тільки якщо у нього є гроші. Не всі дівчата у спідниці – проститутки. Це як пояснювати п’ятирічній дитині хто такі проститутки. Тому вони так рвуться в Дубаї, тому їм так подобається у нас – дискотеки, алкоголь, наркота, красиві і легкодоступні дівчата. Ева вважає, що вони такі, бо у них секс тільки після одруження. Заборонений плід – солодкий.

Інші історії на цю тему:

у телеграмі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *